Дитячі садочки – без черг: Олександр Курсик хоче ліквідувати черги до дитсадківУ дитячих садках Рівного не вистачає місць. Батьки чи не з перших днів народження дитини реєструються у електронній черзі ДНЗ. Однак, до дитсадків потрапляють не усі. Черги занадто великі. Об этом сообщает magnit-info.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мама трьох дітей Наталія Виногродська розповідає, що ситуація з кількістю місць у дитсадках Рівного наразі потребує негайного вирішення.


Черга в дитячі садки – це проблема, яка постає перед молодими батьками вже не перший рік. Це насамперед втрачена можливість повернутись після декретної відпустки на роботу, брак коштів, конфлікти в сім’ї… Багато хто говорить, що зараз потрапити в дитячий садок без хабара просто неможливо. Відтак, замість того, щоб полегшити життя, нам батькам створюють додаткові проблеми. Я знаю чимало родин, діти яких цьогоріч не потрапляють до садочки. Окрім того, є проблема непрозорості у роботі електронної черги в садках.Рівненський журналіст та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик розповідає, щоб розібратись у ситуації потрібно розробити комплексний підхід, посилити норми масової забудови, подбати про правильну інфраструктуру і задуматися про повернення усіх садочків, чиї приміщення колись були віддані в оренду.


Електронні черги в дитячі садочки не підкріплені жодним законодавчим документом. Це є інструмент маніпуляцій для органів місцевого самоврядування, де дуже гостро стоїть проблема з нестачею місць для дошкільнят. Ми повинні чітко зрозуміти скільки нам необхідно коштів для того, щоб забезпечити 100% дітей місцями в дитячих садочках. Створення додаткових груп, залучення інвестицій,коштів ДФРР, будівництво нових ДНЗ – це розвиток міста, це турбота про рівненські родини,- наголошує Олександр Курсик.
Оксана КРАВЕЦЬ


Політична рекламаНаші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/dytyachi_sadochky__bez_cherg_oleksandr_kursyk_hoche_likviduvaty_chergy_do_dytsadkiv_238210.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя