Yaroslav Yurchyshyn: "Люди - не лише найбільш агресивні примати, але й найбільш..."

Yaroslav Yurchyshyn в facebook:

Люди - не лише найбільш агресивні примати, але й найбільш схильні до емпатії, як це довели акції з надання допомоги після урагану Катріна 2005 року та китайського землетрусу 2008 року. Все це - питання рівноваги, а її останнім часом втрачено. Сьогодні повинна запанувати емпатії - вміння відчути те, що стосується інших людей...Дік Свааб Ми - це наш мозок Об этом сообщает s-narodom.in.ua со ссылкой на СМИ.

От така дивна дихотомія людської істоти домінування і емпатія, добро і зло, собі та заради інших. В одних перемагає перше ... , в інших друге, а більшість так і хитається між двома полюсами, підтримуючи те, що переважає в суспільстві.

Волонтерство, добровольчий рух демонструють сильну здатність українців до емпатії, а от керують а Україні класичні домінанти хоча сама логіка ієрархічної влади з прагнення володарювати походить від потреби домінувати.

Добро приємножує добро за умови що його бачать та цінують ті, в імя кого воно вчиняється. То ж потрібна не просто емпатія, а двостороння емпатія, потреба відповідати добром на добро, дієво любити ближнього свого.

# АктуальнеЧтиво

ТОП новости

Вход

Меню пользователя